Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Aktualności

13.01.2017Badania USG

Z uwagi na wzrastające potrzeby pacjentów leczących się w prywatnych poradniach CCN „SALUS”, z dniem 1 lutego 2017r. wszelkie zlecone badania z zakresu USG wykonywać będzie Prywatny Gabinet Lekarski - lek. spec. radiologii i diagnostyki obrazowej Anna Dębek.
Rejestracja na badania odbywa się pod numerami telefonów:

29 764 82 82 lub 29 646 30 89

02.01.2017Nowa poradnia w CCN "Salus"

Z dniem 2 stycznia 20174r. w CCN „SALUS” została uruchomiona Poradnia Urologiczna w której przyjmować będzie specjalista ordynujący w szpitalu Banacha w Warszawie.

30.09.2015Nowoczesny system diagnostyczny w naszej przychodni

CCN "Salus" jako pierwszy w Ostrołęce uruchomił nowoczesny system diagnostyczny do badania przyczyn zawrotów głowy. Badanie przeprowadzane jest przy pomocy testu vHIT, wykonywanego za pośrednictwem urządzenia ICS Impulse - GN Otometrics.

19.09.2014Nowe poradnie w CCN Salus

CCN SALUS poprzez nawiązanie współpracy z lekarzami specjalistami z innych dziedzin medycyny uruchomił szereg poradni specjalistycznych, znacząco rozszerzając swoje możliwości diagnostyki i leczenia wielu innych chorób.

16.04.2014Zmiana siedziby i zakresu działalności

Po długim okresie przygotowań, z dniem 1 maja 2014 roku personel medyczny Centrum Chorób Nerwowych "Salus" przeniesie się do nowego budynku przy ul. rtm. Witolda Pileckiego 14.

16.09.2013Badania czynności układu autonomicznego

Od wtorku 1 października w Centrum Chorób Nerwowych "Salus" zostają wprowadzone badania czynności układu autonomicznego, pozwalające miedzy innymi na wcześniejsze wykrycie i leczenie takich chorób jak: zanik wieloukładowy, choroba Parkinsona, postępujące porażenie nadjądrowe i otępienie z rozsianymi ciałami Lewy’ego.

16.09.2013Badania kapilaroskopijne

Mając na uwadze lepszą ocenę stanu zdrowia osób cierpiących na zaburzenia neurologiczne, z uwzględnieniem objawu Raynauda, czyli napadowego skurczu naczyń, od wtorku 1 października w Centrum Chorób Nerwowych "Salus" zostają wprowadzone badania kapilaroskopijne.

11.09.2013Badania posturograficzne

Uwzględniając lepszą ocenę stanu zdrowia osób cierpiących na chorobę Parkinsona i inne schorzenia neurologiczne, w tym chorób pozapiramidowych od wtorku 1 października 2013 r. w Centrum Chorób Nerwowych "SALUS" zostają wprowadzone badania posturograficzne.

11.09.2013Badanie neurotensjometryczne

W celu wczesnego wykrywania neuropatii, od wtorku 1 października 2013 r. w Centrum Chorób Nerwowych "SALUS" zostają wprowadzone badania neurotensjometryczne. Stanowić ono będzie uzupełnienie innych prowadzonych badań.

11.09.2013Olfaktometria psychofizyczna i gustometria

Mając na celu wczesne wykrywanie chorób Parkinsona i Altzheimera, od wtorku 1 października 2013 r. w Centrum Chorób Nerwowych "SALUS" zostają wprowadzone badania olfaktometrii psychofizycznej i gustometrii.