Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

Wielospecjalistyczna Przychodnia Lekarska "Salus" jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska.

Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie. Ci drudzy mają też do dyspozycji szeroką gamę poradni z innych dziedzin medycyny, w których przyjmują między innymi specjaliści zatrudnieni na stałe w białostockich, olsztyńskich i warszawskich szpitalach oraz klinikach.

Centrum specjalizujące się w leczeniu wszelkich chorób o podłożu neurologicznym, prowadzi także specjalistyczną diagnostykę i leczenie wielu innych chorób. Dysponuje przy tym szerokim wachlarzem medycznej aparatury diagnostycznej, ze szczególnym uwzględnieniem badań elektroencefalograficznych (EEG), elektroneurograficznych (ENG), elektromiograficznych (EMG), oftalmoskopowych, kapilaroskopijnych, spirometrycznych, posturograficznych, rejestracji potencjałów wywołanych oraz przeprowadzania testów holterami ciśnieniowymi (ABPM) i EKG.

Mając na względzie wygodę pacjentów, to ostatnie badanie wykonywane jest także w soboty i niedziele.

Dobrze wyposażony gabinet rehabilitacyjny ukierunkowany jest na schorzenie cieśni nadgarstka, w którym wykonywana jest terapia ultradźwiękowa, elektrofonoforeza, jonoforeza, bioptron i solux. Stosowane są także zabiegi plastrowania dynamicznego (Kinesiologytaping).