Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Aktualności

16.04.2014

Po długim okresie przygotowań, z dniem 1 maja 2014 roku personel medyczny Centrum Chorób Nerwowych "Salus" przeniesie się do nowego budynku przy ul. rtm. Witolda Pileckiego 14.


W efekcie takiego rozwiązania wzrośnie ilość gabinetów lekarskich i zabiegowych, co umożliwi równoczesne wykonywanie większej ilości badań, niezbędnych do oceny stanu zdrowia pacjentów. Dotychczasowe ograniczenia lokalowe wykluczały takie działania.


CCN "Salus" znacząco rozszerzy także zakres swej działalności.

W ramach wsparcia działań poradni neurologicznej i przeciwpadaczkowej oraz gabinetu diagnostyczno - zabiegowego, rozszerzony zostanie zakres badań w pracowniach:
* EEG,
* EKG,
* Potencjałów wywołanych i audiometrii,
* EMG i ENG,
* USG,

Praktyka dowodzi, że niewłaściwe funkcjonowanie układu nerwowego prowadzi do wielu innych występujących chorób i ma w rzeczywistości podłoże neurologiczne. Stąd też współpraca lekarza specjalisty z zakresu neurologii z lekarzami z innych specjalności nabiera szczególnego znaczenia.

CCN "Salus" rozpoczął współpracę z lekarzami o innych specjalnościach medycznych, co spowoduje, że w nowej siedzibie sukcesywnie uruchomiane będą także różne poradnie specjalistyczne, działające na zasadzie prywatnych wizyt u lekarza:
* Alergologiczna,
* Chirurgii naczyniowej,
* Dermatologiczna,
* Dietetyczna,
* Gasteroenterologiczna,
* Hematologiczna,
* Internistyczna,
* Kardiologiczna,
* Medycyny pracy,
* Nefrologiczna,
* Neurochirurgiczna,
* Ortopedyczna,
* Pediatryczna,
* Psychiatryczna,
* Pulmunologiczna,
* Reumatologiczna,
* Seksuologiczna.

Nie bez znaczenia jest okoliczność, że niektórzy lekarze zaproszeni do współpracy pracują w szpitalach specjalistycznych lub klinikach na terenie Białegostoku i Warszawy. Placówki te odwiedzają pacjenci z Ostrołęki i okolic, a taka podróż znacznie zwiększa koszt wizyty.

Teraz lekarze przyjadą do pacjenta.


«« Powrót