Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Aktualności

19.09.2014Nowe poradnie w CCN Salus

CCN SALUS poprzez nawiązanie współpracy z lekarzami specjalistami z innych dziedzin medycyny uruchomił szereg poradni specjalistycznych, znacząco rozszerzając swoje możliwości diagnostyki i leczenia wielu innych chorób.


Zadania te realizowane są w poradniach:
alergologicznej, chirurgii ogólnej i naczyniowej, chorób wewnętrznych, dermatologicznej, dietetycznej, gastrologicznej, hematologicznej, kardiologicznej, medycyny pracy, nefrologicznej, neurochirurgicznej, ortopedycznej, pediatrycznej, zdrowia psychicznego, pulmunologicznej, reumatologicznej, seksuologicznej i urologicznej.


«« Powrót