Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Aktualności

06.03.2016

Pracownia elektrofizjologii CCN SALUS wyposażona została w kolejny aparat do badań EMG duńskiej firmy Alpine Biomed ApS.


Urządzenie nowej generacji -  Keipoint Focus (rok produkcji 2016) to obecnie najnowocześniejsze na rynku medycznym narzędzie do badania zespołów cieśni, a także wykonywania prób miastenicznych i tężyczkowych.


Tym samym dysponująca do tej pory aparatem Surpass firmy EMS Biomedical Pracownia znacząco poszerzyła swoje możliwości diagnostyczne.


«« Powrót