Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Aktualności

10.12.2017

W grudniu 2017 roku CCN "SALUS" podjął współpracę, polegającą na diagnozowaniu i leczeniu pacjentów ubezpieczonych w grupie Lux-Med - sieci prywatnych poradni medycznych. Naszą opieką zostali między innymi objęci pacjenci takich firma jak: Stora Enso Poland SA czy PKO Leasing.


Tym samym LUX MED dołączył do wcześniej współpracujących już z CCN "SALUS" sieci prywatnych poradni medycznych: PZU, CMP, TU ZDROWIE, SALTUS ZDROWIE, MEDICA ASSISTANCE, SYSTEM LS i ASEKURACJA.


«« Powrót