Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Gabinet logopedii

Gabinet czynny od poniedziałku do piątku w godz. 18.00 - 20.00. Celem ustalenia terminu i godziny wizyty, pacjent winien się wcześniej zarejestrować pod nr tel. (29 646-30-89 lub (29) 766-89-49.

W gabinecie przyjmuje mgr Katarzyna Kwiatkowska.

Katarzyna Kwiatkowska jest absolwentem Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie, gdzie ukończyła kierunek pedagogiki w specjalności "Logopedia z elementami resocjalizacji". Posiada kompetencje do samodzielnego wykonywania specjalistycznej pracy logopedycznej, a tym samym do wykonywania zawodu logopedy w placówkach oświatowych oraz służby zdrowia (poradniach neurologicznych, audiologicznych, foniatrycznych, neonatologicznych oraz rehabilitacyjnych).

Katarzyna Kwiatkowska jest absolwentem Wyższej Szkoły Nauk Społecznych.