Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Czasowa reorganizacja pracy w Poradniach CCN SALUS.

W związku z zaistniałą sytuacją wywołaną epidemią koronawirusa, oraz przesłanymi wytycznymi, Specjalistyczne Poradnie Lekarskie w CCN SALUS zmuszone są do zmiany dotychczas obowiązujących zasad.

Z uwagi na rekomendowane nie wychodzenie z domu w celu ograniczenia zakażeń, wizyty w Poradniach zostają ograniczone do minimum i decyduje o nich dany specjalista, wyznaczając dzień i godzinę ewentualnego spotkania.

Kontakt z pacjentami zapewniony zostanie głównie za pośrednictwem porad teleinformatycznych (wywiady telefoniczne, Skype).

W tym celu należy porozumieć się w godzinach 8-15 telefonicznie (29 646-30-89 lub 29-766-89-49) z rejestracją CCN SALUS i postępować zgodnie z przekazaną przez personel medyczny wskazówkami.

O nas

Neurologia jest dziedziną medycyny, która skupia się na rozpoznaniu oraz leczeniu zaburzeń układu nerwowego. Najczęściej występują one w postaci:
- chorób centralnego układu nerwowego, obejmujących mózg oraz rdzeń kręgowy;
- chorób nerwów obwodowych, których typowymi objawami są neuropatia czy rwa kulszowa.
Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku, a potencjał zaplecza medycznego jakim dysponuje, oraz współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia umożliwia jej stałą opiekę nad pacjentami zamieszkującymi różne rejony kraju, ze szczególnym uwzględnieniem terenu byłego województwa ostrołęckiego.
Zadania te realizuje w ramach dwóch poradni:
- poradni neurologicznej,
- poradni epileptologicznej (przeciwpadaczkowej).
Specjalistyczne urządzenia jakimi dysponujemy umożliwiły nam stworzenie bogatej i konkurencyjnej oferty o wysokim standardzie, która zapewnia łatwy dostęp do kompleksowych świadczeń medycznych w zakresie neurologii.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń neurologicznych. Oferujemy zarówno pełne leczenie, jak i zapewniamy możliwość jednorazowych konsultacji diagnostycznych.

Obecnie CCN SALUS poprzez nawiązanie współpracy z lekarzami specjalistami z innych dziedzin medycyny uruchomił szereg poradni specjalistycznych, znacząco rozszerzając swoje możliwości diagnostyki i leczenia wielu innych chorób.
Zadania te realizowane są w poradniach: alergologicznej, chirurgii ogólnej i naczyniowej, chorób wewnętrznych, dermatologicznej, dietetycznej, gastrologicznej, hematologicznej, kardiologicznej, medycyny pracy, nefrologicznej, neurochirurgicznej, ortopedycznej, pediatrycznej, zdrowia psychicznego, pulmunologicznej, reumatologicznej, seksuologicznej i urologicznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby indywidualne i pracodawców do zapoznania się z zakresem naszej działalności i możliwością uzyskania świadczeń w specjalistycznych poradniach CCN "SALUS".