Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Poradnia Dietetyczna

Spec. mgr ALEKSANDRA ŁUSZCZEK

Absolwentka Olsztyńskiej Szkoły Wyższej – Wydział Zdrowia Publicznego na kierunku Odnowa biologiczna w latach 2006-2009, Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie na wydziale Psychologii i Medycyny – kierunek Psychodietetyka w latach 2010-2011, a także Uczelni Społczno-Medycznej w Warszawie w latach 2020-2022 na kierunku Psychodietetyki z Obestiologią.

Poradnię prowadzi magister dietetyki z doświadczeniem w prowadzeniu porad dietetycznych, leczeniu dietą oraz skutecznym odchudzaniu. Wszystkie diety opierają się na zasadach racjonalnego żywienia, poparte wiedzą oraz doświadczeniem. Każdy klient poradni traktowany jest indywidualnie. W ofercie diety odchudzające, zdrowe i skuteczne odchudzanie, nauka zdrowego odżywiania, dietoterapia, leczenie i profilaktyka chorób:

obniżanie cholesterolu, regulowanie poziomu cukru we krwi, choroby układu pokarmowego, krążenia, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, zawał mięśnia sercowego, choroby układu pokarmowego. Poradnia oferuje opiekę żywieniową dla kobiet ciężarnych oraz mam karmiących piersią. Diety układane na podstawie wyników badań krwi, stanu zdrowia, analizy badań organizmu, zapotrzebowania kalorycznego obliczanego przez dietetyka, parametrów fizjologicznych, preferencji smakowych.

Jak wygląda wizyta u dietetyka

I wizyta

Pierwsza wizyta polega na:

II wizyta, wizyta kontrolna

Druga wizyta polega na:

Badania i analizy przeprowadzane przez dietetyka