Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Poradnia Leczenia Bólu i Akupunktury

PORADNIA LECZENIA BÓLU i AKUPUNKTURY

Czynna w ostatni piątek każdego miesiąca

 

w godz. 900- 1400

 

Celem ustalenia terminu i godziny wizyty, pacjent winien się wcześniej zarejestrować

tel. (29) 646-30-89 lub (29) 766-89-49.

W poradni wyposażonej w specjalistyczny sprzęt do badań przyjmuje

lek. med. Jolanta Tańska – Engler.

Dzięki dużemu doświadczeniu klinicznemu zajmuje się leczeniem:
* bólów głowy,
* bóli twarzy,
* neuropatycznych zespołów bólowych, a w szczególności:

- bóli po amputacji,

- przetrwałych bóli pooperacyjnych,

- neuralgii popółpaścowej,

- polineuropatii cukrzycowej,

- zespołów bólowych narządu ruchu,

- bóli kręgosłupa,

- leczenia bólu w chorobie nowotworowej.

 
Zwalczaniem objawów w Poradni Leczenia Bólu i Akupunktury w CCN "Salus"
zajmuje się lekarz specjalista. W Poradni Leczenia Bólu i Akupunktury działającej w CCN "Salus" prócz leczenia farmakologicznego często zlecane są zabiegi elektrofonoforezy i plastrowania dynamicznego, które w wielu przypadkach szybko przynoszą ulgę.

Prócz tego wykonywane są zabiegi akupunktury. Sama czynność wkłuwania igieł w ciało nie jest bolesna. Igły są cienkie, dlatego pacjent odczuwać może jedynie niewielkie mrowienie w miejscu, w którym są one wbijane. To jednocześnie oznacza, że igła została wkłuta w odpowiednie miejsce. Po wkłuciu igieł pacjent relaksuje się w pozycji leżącej i w żaden sposób nie jest to dla niego bolesne ani niekomfortowe doświadczenie.

Prawidłowo przeprowadzony zabieg akupunktury jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. W naszej poradni zabiegi zawsze przeprowadzane są przez doświadczonego lekarza specjalistę. To gwarancja udanego zabiegu, który często przynosi oczekiwane efekty.

Liczba wykorzystanych igieł jest zależna od dolegliwości oraz od stylu leczenia. Sam zabieg trwa przez około 30 minut i dla uzyskania widocznej poprawy konieczne jest skorzystanie z takiej ilości zabiegów i ich częstotliwości jaką podczas pierwszej wizyty zaleci lekarz, który przekazuje pacjentowi ramowy plan zabiegów.