Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Czasowa reorganizacja pracy w Poradniach CCN SALUS.

W związku z zaistniałą sytuacją wywołaną epidemią koronawirusa, oraz przesłanymi wytycznymi, Specjalistyczne Poradnie Lekarskie w CCN SALUS zmuszone są do zmiany dotychczas obowiązujących zasad.

Z uwagi na rekomendowane nie wychodzenie z domu w celu ograniczenia zakażeń, wizyty w Poradniach zostają ograniczone do minimum i decyduje o nich dany specjalista, wyznaczając dzień i godzinę ewentualnego spotkania.

Kontakt z pacjentami zapewniony zostanie głównie za pośrednictwem porad teleinformatycznych (wywiady telefoniczne, Skype).

W tym celu należy porozumieć się w godzinach 8-15 telefonicznie (29 646-30-89 lub 29-766-89-49) z rejestracją CCN SALUS i postępować zgodnie z przekazaną przez personel medyczny wskazówkami.

Poradnia Logopedyczna

 

Poradnia czynna od poniedziałku do środy w każdym tygodniu. Celem ustalenia terminu i godziny wizyty (istnieje możliwość spotkań w godzinach przedpołudniowych jak i popołudniowych), pacjent winien się wcześniej zarejestrować pod nr tel. (29) 646-30-89 lub (29) 766-89-49.

 

Poradnię prowadzi mgr Bożena Kośka

 

mgr. Bożena Kośka jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskała tytuł logopedy dyplomowanego w 1996 roku. W toku dalszego podnoszenia kwalifikacji specjalizację Surdologopedy uzyskała w 2002 roku na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

 

Praktykę zawodową jako specjalistka rehabilitacji słuchu i mowy zdobyła w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie, Międzynarodowym Centrum słuchu i Mowy w Kajetanach oraz Poradni Rehabilitacji Słuchu i Mowy w Ostrołęce.
Obecnie jest między innymi czynnym wykładowcą i nauczycielem dzieci i młodzieży z różnymi potrzebami rozwojowymi.

 

Wizyty w Przychodni Logopedycznej przy CCN „SALUS” umożliwiają:

 

Leczenie odbywa się na zasadach cyklicznych wizyt.Załączniki do pobrania:
Certyfikaty