Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Poradnia Pulmunologiczna

PORADNIA PULMUNOLOGICZNA

(CHOROBY PŁUC)

 

Czynna w ostatnią sobotę miesiąca

w godz. 9.00 - 15.00

 

Celem ustalenia terminu i godziny wizyty, pacjent winien się wcześniej zarejestrować

tel. (29) 646-30-89

tel. (29) 766-89-49

 

W poradni wyposażonej w specjalistyczny sprzęt do badań przyjmuje:

Profesor nauk medycznych i nauk o zdrowiu Wojciech Naumnik

Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku.

 

 

zdjecie-wojciech-naumnik-jpg Dyplom lekarza uzyskał w 1996 roku. Posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie alergologii, chorób płuc i chorób wewnętrznych. Habilituje się w 2010 roku - praca "Angiogeneza raka płuca, immunologia chorób płuc, biologia molekularna".
Od 2004 roku pracuje jako adiunkt w Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Od 2007 roku jest
konsultantem z zakresu pulmonologii i stałym współpracownikiem Kliniki Alergologii UMB. Od 2012 roku pracuje w poradni pulmunologicznej i alergologicznej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku oraz zostaje edukatorem z zakresu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc na terenie Polski północnej. Absolwent szkoleń na European Respiratory Society i Universitätsklinikum Essen, Innere Klinik und Poliklinik; grant "Alfred Krupp von Bohlen and Halbach Stiftung".


Specjalista w CCN "Salus" zajmuje się diagnostyką i leczeniem:
- astmy, POCHP,
- infekcji dróg oddechowych,
- zapaleń płuc i oskrzeli,
- chorób opłucnej,
- wykonuje i interpretuje badania spirometryczne,
- ocenia radiogramy i wyniki tomografii komputerowej płuc,
- diagnozuje i leczy obturacyjne bezdechy senne.