Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Czasowa reorganizacja pracy w Poradniach CCN SALUS.

W związku z zaistniałą sytuacją wywołaną epidemią koronawirusa, oraz przesłanymi wytycznymi, Specjalistyczne Poradnie Lekarskie w CCN SALUS zmuszone są do zmiany dotychczas obowiązujących zasad.

Z uwagi na rekomendowane nie wychodzenie z domu w celu ograniczenia zakażeń, wizyty w Poradniach zostają ograniczone do minimum i decyduje o nich dany specjalista, wyznaczając dzień i godzinę ewentualnego spotkania.

Kontakt z pacjentami zapewniony zostanie głównie za pośrednictwem porad teleinformatycznych (wywiady telefoniczne, Skype).

W tym celu należy porozumieć się w godzinach 8-15 telefonicznie (29 646-30-89 lub 29-766-89-49) z rejestracją CCN SALUS i postępować zgodnie z przekazaną przez personel medyczny wskazówkami.

Rejestracja

Z uwagi na szereg złożonych problemów poradnie specjalistyczne Centrum Chorób Nerwowych "Salus" nie prowadzą obecnie rejestracji pacjentów drogą Internetową.

 

Potrzebę wizyty u lekarza specjalisty lub odwołanie jej, należy zgłaszać bezpośrednio w rejestracji, względnie drogą telefoniczną.

 

Pierwszorazowa wizyta w ramach NFZ wymaga skierowania od lekarza (POZ lub specjalisty).

Rejestracja pacjentów w Centrum Chorób Nerwowych "Salus", w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 12.00.

 

Rejestracja pacjentów w ramach praktyki prywatnej odbywa się od poniedziałku do piątku - tel. do rejestracji: (29) 646-30-89 lub (29) 766-89-49.

Odbiór wyników badań wykonanych w CCN "Salus" i informacji od lekarza odbywa się w rejestracji od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 12.00.