Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Szczegóły - Badanie gustometryczne

Wczesne wykrywanie symptomów wskazujących u pacjenta na ewentualny początek choroby Parkinsona i Altzheimera pozwala cieszyć się znacznie dłużej względnie wysoką jakością jego życia. Zamiast zwalczać daleko posuniętą destrukcją komórek mózgowych, znacznie efektywniejsze jest wczesne wykrywanie tych chorób.

Ostatnio odkryto, że zmysł pozwalający rozróżniać różnego rodzaju smaki dostarcza w tym wypadku cennych wskazówek. Stąd też badania gustometryczne stały się cennym narzędziem diagnostycznym.

W pracowni Centrum Chorób Nerwowych "Salus", prowadzone jest przesiewowo badanie gustometryczne. Stanowić ono będzie uzupełnienie innych prowadzonych badań.

Badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne.