Strona główna

WIELOSPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA

Wyszukiwarka chorób

20 lat doświadczenia

Nasza specjalistyczna poradnia neurologiczna działa na terenie Ostrołęki od 1993 roku.

CCN SALUS w Ostrołęce jest efektem ostatnich jej przekształceń, których inicjatorką jest lek. Beata Jarka - Sieniawska. Dzięki doskonałej kadrze lekarzy specjalistów oraz gabinetom wyposażonym w najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny w Centrum udzielane są wysokiej jakości świadczenia w gabinetach specjalistycznych i rehabilitacyjnych.

Świadczenia realizowane są zarówno na rzecz pacjentów ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia, jak i osób leczących się prywatnie.

Więcej

Zmiana numeru telefonu

Od 1 lutego 2021 r. rejestracja badań i konsultacji prywatnych do wszystkich specjalistów odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00 i 14.00-16.00 pod numerem tel. (29) 646-30-89.

Szczegóły - Przezczaszkowa stymulacja prądem stałym tDCS

Nieinwazyjne i bezbolesne zabiegi polegające na przezczaszkowej stymulacji prądem stałym tDCS (transcranial Direct Current Stimulation), wykonywane są one przy pomocy wysokiej klasy włoskiego aparatu BrainSTIM firmy EMS.
Zabiegi te są pomocne w przypadku leczenia depresji, chronicznych bólów głowy, objawach demencji, stwardnienia rozsianego, spastyczności i choroby Parkinsona.

Znajdują one także szerokie zastosowanie w:
• Udarach - poprawa umiejętności ruchowych, zwiększenie wydajności pamięci
• Migrenach - zmniejszenie tendencji i częstotliwości ataków migrenowych bólów głowy
• Epilepsjach - redukcja i całkowite stłumienia ataków, potencjalne obniżenia dawki leków
• Szumach usznych - obniżenie głośności szumów usznych